• KERO’DAN YENİ ŞARKI
    KERO’DAN YENİ ŞARKI
  • BURHAN SIRMA’DAN EĞİTİM ATAĞI
    BURHAN SIRMA’DAN EĞİTİM ATAĞI
  • KORONA’YA YARANAMADILAR
    KORONA’YA YARANAMADILAR
  • GABRİNİ MARKASI KENDİNİ AŞTI
    GABRİNİ MARKASI KENDİNİ AŞTI
  • İSMAİL TÜRÜT’TEN TEHLİKELİ ADIM
    İSMAİL TÜRÜT’TEN TEHLİKELİ ADIM
  • ÇİĞDEM TUNÇ SEZONU AÇTI
    ÇİĞDEM TUNÇ SEZONU AÇTI
  • ALPER ÜSTÜNDAĞ’DAN YENİ DİZİ
    ALPER ÜSTÜNDAĞ’DAN YENİ DİZİ
  • ADEM ATBAŞ’TAN DİJİTAL SEKTÖR VURGUSU
    ADEM ATBAŞ’TAN DİJİTAL SEKTÖR VURGUSU
  • TEMİZLİK MALZEMELERİ’NE KORONA BEREKETİ
    TEMİZLİK MALZEMELERİ’NE KORONA BEREKETİ
  • TAYFUN’UN MUTLU GÜNÜ
    TAYFUN’UN MUTLU GÜNÜ
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".
Bu kadarına da pes!
Bu kadarına da pes!

Kaynarca ilçesinde marketten aldıkları tavuğun...

KERO’DAN YENİ ŞARKI
KERO’DAN YENİ ŞARKI

Rap müziğin Rizeli yorumcusu KERO,...

TANSU SARI CUMARTESİ KUPONLARI
TANSU SARI CUMARTESİ KUPONLARI

Zorlu cumartesi……      ...

TANSU SARI CUMA KUPONLARI
TANSU SARI CUMA KUPONLARI

İnönü’de karşılıklı goller…..    ...

Stephanie Frappart “tarihe geçti”
Stephanie Frappart “tarihe geçti”

İtalya’nın Torino kentinde dün akşam...

BURHAN SIRMA’DAN EĞİTİM ATAĞI
BURHAN SIRMA’DAN EĞİTİM ATAĞI

“Türkiye’nin Brad Pitt’i” olarak adını...

TANSU SARI PERŞEMBE KUPONLARI
TANSU SARI PERŞEMBE KUPONLARI

Young Boys’tan sürpriz bekliyorum…..  ...

KORONA’YA YARANAMADILAR
KORONA’YA YARANAMADILAR

“Başarımızı kutlayamadık”…..      ...

TANSU SARI ÇARŞAMBA KUPONLARI
TANSU SARI ÇARŞAMBA KUPONLARI

Shewsbury’den sürpriz beklediğim gecede tüm...

GABRİNİ MARKASI KENDİNİ AŞTI
GABRİNİ MARKASI KENDİNİ AŞTI

Kadıoğlu kozmetik A.Ş. yönetim kurulu...

İSMAİL TÜRÜT’TEN TEHLİKELİ ADIM
İSMAİL TÜRÜT’TEN TEHLİKELİ ADIM

“VUR EMRİ” verdi……    ...

Bu kadarına da pes!
Bu kadarına da pes!

Kaynarca ilçesinde marketten aldıkları tavuğun...

TANSU SARI CUMARTESİ KUPONLARI
TANSU SARI CUMARTESİ KUPONLARI

Zorlu bir futbol gecesi bizi...

HAKAN AYSEV’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ
HAKAN AYSEV’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ

Ünlü tenor Hakan Aysev; depremzedeleri...

GARİP PLAK’TAN MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ
GARİP PLAK’TAN MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ

Garip Plak çalışmalarına Ankara Oyun...

İçişleri Bakanlığı’ndan yeni koronavirüs kısıtlamaları!
İçişleri Bakanlığı’ndan yeni koronavirüs kısıtlamaları!

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile...

UMUT KANUNİ’DEN KETOJENİK LEZZETLER
UMUT KANUNİ’DEN KETOJENİK LEZZETLER

Yemek dünyasının parlayan yıldızı Umut...

TANSU SARI PAZAR KUPONLARI
TANSU SARI PAZAR KUPONLARI

İlk yarıda Foggia……. TANSU SARI...

""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""".
Facebook Like Box Kodunu Giriniz
ALTIN DEFNE ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI
ALTIN DEFNE ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI
Ansam Kültür Derneği tarafından, 16 – 22 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenen Antakya 8. Uluslararası Film Festivali´nin ‘Altındefne´ ödülleri Online düzenlenen törenle açıklandı. 54 ülkeden 430 filmin başvurduğu ve 62...
26 Ekim 2020 23:40
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır
""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""".

Ansam Kültür Derneği tarafından, 16 – 22 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenen Antakya 8. Uluslararası Film Festivali´nin ‘Altındefne´ ödülleri Online düzenlenen törenle açıklandı.

54 ülkeden 430 filmin başvurduğu ve 62 filmin yarıştığı açıklanan festivalin Jüri başkanı Cem Saçar, jüri üyeleriyle filmlerin puanlarını değerlendirerek nihai sonuçlara vardıklarını belirtti.

Festival direktörü Mehmet Oflazoğlu da finale kalmayı kendi içinde bir ödül olarak değerlendirerek, “Jüri üyeleri Adil ve objektif bir seçim yaparak ödülleri belirledi. Festivalimiz kendini yenileyerek yolculuğuna devam edecektir” dedi.

Festivalin jüri üyeleri şu isimlerden oluştu: Ana Jüri Başkanı Hollywood Türk Filmleri Festivali Yöneticisi Cem Saçar. Ajola Daja Yönetmen / Balkan´s Gate film festivali kurucusu, Talip Karamahmutoğlu Yönetmen, Dr. Erkan Turan Yönetmen / Fenerbahçe Üniversitesi Sinema Bölüm Başkanı, Akademisyen, Steve Johnson Yönetmen, Cem Bender Oyıncu, David Li Yönetmen,

Antakya 8. Uluslararası Film Festivali Uluslararası Uzunmetraj yarışması/ Narrative Feature
En iyi film: Rom An / 2020 / Mehmet Uzer, Oğuzhan Yıldız / 01:48:00 / Turkey

En iyi yönetmen: The Reluctant Crime / Arvind Pratp / 2020 / Arvind Pratp / 01:30:00 / India

En iyi senaryo: Song Of Love / Hu ShaoXing / 2020 / Peng Jun / 01:44:00 / China

En İyi Görüntü Yönetmeni: Song Of Love / 2020 / Peng Jun / 01:44:00 / China

En iyi Erkek oyuncu: Karınca / Halit Karaata / 2020 / Nazif Tunç / 01:56:00 / Turkey

En iyi yardımcı erkek oyuncu: The Reluctant Crime / Dharmendra Ahirvar / 2020 / Arvind Pratp / 01:30:00 / India

En İyi Kadın oyuncu: The Reluctant Crime / Rakhi Mansha / 2020 / Arvind Pratp / 01:30:00 / India

En iyi yardımcı Kadın oyuncu: Shibil / Monika Hristova / 2020 / Nikola Bozadzhiev / 01:55:13 / Bulgaria

En İyi Sanat Yönetmeni: Shibil / 2020 / Nikola Bozadzhiev / 01:55:13 / Bulgaria

En iyi müzik / Best Music

Karla / Mehdi Vojdani / 2020 / Ceyhan Kandemir / 01:03:00 / Turkey

En iyi kurgu: Karınca / Necdet Tok, Nazif Tunç / 2020 / Nazif Tunç / 01:56:00 / Turkey

Jüri özel ödülü: Kaanthi / 2020 / Asok. R. Nath / 01:32:00 / India

Antakya 8. Uluslararası Film Festivali Kısa film yarışması:

Kısa film Jüri Başkanlığı´nı Hakan Dikmen Akademisyen / (SETEM) Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği yönetim Kurulu üyesi Yapımcı. Doç. Dr. Hakan Alp Akademisyen / İstanbul Üniversitesi / Cerrahpaşa, Dr. Özlem Tuğçe Keleş Akademisyen,

Ulusal Kısa Kurmaca Film En iyi Film:Gökkuşağı (Rainbow) / 2019-12-12 / Kurmaca / Seçil Yeşildirek / 00:03:54 / Turkey

Juri özel ödülü: 62-84 Anlaşılmadı Merkez / 2020-03-09 / Kurmaca / Timuçin İpekusta / 00:15:00 / Turkey

Uluslararası Kısa Kurmaca Film En iyi Film: Mother / 2020-02-08 / Kurmaca / Val Jashari / 00:20:00 / Kosovo

Juri özel ödülü: Room 5 / 2020-02-10 / Kurmaca / Nihat Seven / 00:12:00 / United Kingdom

Uluslararası Kısa Animasyon Film En iyi Film: Crıss Cross / 2020-01-10 / Animation / Caroline Hamann, Fritz Penzlin / 00:07:30 / Almanya

Juri özel ödülü: The Chair / 2020-06-24 / Animation / Ronnie Cramer / 00:06:54 / United States

Uluslararası Kısa Deneysel Film En iyi Film: Displaced / 2019-12-15 / Experimental / Alex Mendez Giner / 00:13:40 / United States

Juri özel ödülü: Homosocıal Dancıng / 2019-02-26 / Experimental / Tsuyoshi Shojı / 00:11:00 / Not Specified

Antakya 8. Uluslararası Film Festivali Belgesel Film Yarışması Jüri Başkanı Kürşat Kızbaz Yönetmen, Kevin Schmutzler Yönetmen, Reza Siami Yönetmen.

Ulusal Belgesel Yarışması En iyi Film: Kuyudaki Taş (The Stone in the Well) / 2020 / Belgesel / Gökçin Dokumacı / 01:17:39

Juri özel ödülü: Oyuncakçı Saklı Yadigarlar (The Toymaker Hidden Heirloom) / 2020 / Belgesel / Yağmur Kartal / 00:45:00

Uluslararası Belgesel Yarışması En iyi Film: 1944. Deportation / 2020 / Belgesel / Fatima Osman, Yunus Pasha / 01:02:06 / Ukraine

Juri özel ödülü: Akicita: The Battle Of Standing Rock / 2020 / Belgesel / Cody Lucich / 02:02:00 / United States


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa