Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Habervole

Birikimevim, Peygamberler şehri Şanlıurfa’da

Birikimevim, Peygamberler şehri Şanlıurfa’da

Sadece Türkiye için değil insanlık tarihi için de çok önemli olan Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin incisi Şanlıurfa, Birikimevim’in yeni şubesine de ev sahipliği yapıyor.  Bugüne kadar 300 bin kişiyi araç sahibi yapan Telli Grup’un iştiraki olan Birikimevim, yeni şubesi Şanlıurfa ile bölgesindeki vatandaşların tasarrufa dayalı faizsiz finansman yöntemiyle ev ve araç sahibi olmasının kapılarını aralıyor.

A

Sürdürülebilir büyüme stratejiyle tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektörünün dinamiklerini değiştiren Birikimevim, bu kez rotasını Urfa’ya çevirdi.  Telli Grup’un 30 yıllık köklü geçmişiyle yola çıkarak sektörde ilk defa kamu bankası özelinde teminat mektubu vererek müşterilerini garanti altına alanBirikimevim, katılımcılarını birikim yapmaya yönlendirerek bireysel tasarrufla ev ve araç almalarına yardımcı oluyor.

“İlk faaliyette başladığımızdan bugüne aynı stratejiyle hareket ediyoruz”

Bireylerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunan Birikimevim, 2020 yılsonunda tüm Türkiye’de olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Şanlıurfa’da olma sebeplerinin kentin ve bölgedeki insanların hayallerini gerçeğe dönüştürmek olduğunu söyleyen Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli,  tecrübelerini Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde de sürdürmeye devam ettiklerinin altını çizdi. Öte yandan başarılı bir marka olmanın en önemli kriterinin ilk faaliyet sonrasında girilen yeni alanlarda da marka kimliğini aynı tutarlılıkla taşıyabilmek ve çeşitlenen ürünlere markanın ortak imajını yansıtabilmek olduğunu belirtti. Bu bakış açısıyla sosyal vatandaşlık bilinciyle faaliyet gösterdikleri her bölgeye toplumsal katkı sağlamak için çalışmalar gerçekleştirdiklerini aktardı. Osman Telli, “Birikimevim olarak katılımcılarımızı birikim yapmaya yönlendirerek bireysel tasarrufla ev ve araç almalarına yardımcı oluyoruz. Aslına bakarsanız bizim burada amacımız çok net ve şeffaf. Bireyleri hayallerine kavuşturmak… Hayallerine kavuşma sırası ise şimdi Şanlıurfalı vatandaşlarımızda. Öte yandan bölgesine ve bulunduğu alana hizmet verecek yeni şubemize ek olarak şube ağımız yılsonuna kadar Türkiye genelinde hızla artarak büyümeye devam edecek” dedi. 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Birikimevim-Yönetim-Kurulu-Başkanı-Osman-Telli.jpg
Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli,

Osman Telli,   tüm şubelerde olduğu gibi Şanlıurfa şubesinde de ev ve araç sahibi olmak isteyenler için en uygun çözümleri sunarak, ülke ekonomisine olduğu gibi hane ekonomisine de katkı sağladıklarını belirti. Ulusal ve yerel basının ilgiyle takip ettiği açılış,  kurdele kesiminin ardından son buldu.

BİRİKİMEVİM Hakkında;

30 yılı aşkın süredir otomotiv, sigorta, geri dönüşüm ve yazılım sektörlerinde hizmet vermekte olan Telli Grup kuruluşu olan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman Sektöründe hizmet veren Birikimevim, Maslak’taki Genel Müdürlük binasında 300 kişilik güçlü kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin finansman ihtiyaçlarını karşılıyor. Gayrimenkul ve araç ihtiyaçları olan katılımcılarına, uzman kadrosu ile en uygun çözümleri sunarak, onları hayallerine bir adım daha yaklaştıran Birikimevim, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma hedefiyle çalışıyor.  

ŞANLIURFA

HALİLİYE ŞUBE

Adres

Kamberiye Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 63/A Haliliye – ŞANLIURFA

Telefon 444 0 850

E-Posta

info@birikimevim.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ