Dünya Sanat Günü Kutlu Olsun | Habervole
Habervole
Habervole
Habervole
En Çok Görüntülenenler
Habervole

Atatürk Bulvarı’nda düzenlenen etkinliğe katılan Vali Mustafa Büyük, SAGÜSAD’ın Sakarya’da fotoğraf sanatına katkılarını anlatırken ‘SAGÜAD sayesinde Sakarya’yı farklı bir gözle görebiliyoruz’ dedi.

Dernek Başkanı Müjgan Zaman ” IAA Dünya Başkanı’nın dediği gibi Sanat, insanlık tarihinin kelimeler, sesler ve hareketlerle betimlenen kalıcı yansımalarıyla yaşama geçirilmiş olan, insanın en öznel ve en çarpıcı ifadesidir. Dünya Sanat Günü, tüm dünyanın sanatçı ve sanatseverlerinin sanatın değerini ve gücünü eşzamanlı olarak hissetmelerini ve tüm dünya ülkeleri adına büyük önemini aynı anda solumalarını sağlayacaktır. Etkinliklerimize katılımdan mutluluk duyacağız.” dedi..

Etkinlik kapsamında akşam saatlerine kadar SAGÜAD üyesi fotoğraf sanatçılarının fotoğrafları sergilendi.


Dünya Sanat Günü Kutlu Olsun

Atatürk Bulvarı’nda düzenlenen etkinliğe katılan Vali Mustafa Büyük, SAGÜSAD’ın Sakarya’da fotoğraf sanatına katkılarını anlatırken ‘SAGÜAD sayesinde Sakarya’yı farklı bir gözle görebiliyoruz’ dedi. Dernek Başkanı Müjgan Zaman ” IAA Dünya Başkanı’nın dediği gibi Sanat, insanlık tarihinin kelimeler, sesler ve hareketlerle betimlenen kalıcı yansımalarıyla yaşama geçirilmiş olan, insanın en öznel ve en çarpıcı ifadesidir. Dünya Sanat Günü, […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa