Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Habervole

Tuğba Hatun’dan Maskeli Dans

Tuğba Hatun’dan Maskeli Dans

“Odam Kireç Tutmuyor” ve “Annem” gibi eserleriyle hafızalara kazınan Tuğba Hatun, akademik kariyeri için ara verdiği müziğe geri döndü

Türk Halk Müziği’nin unutulmazları arasında yerini alan; müziği Mehmet Özcan’a ait olan “Sivas’ın Yollarına” adlı eserin bestesinin üzerine söz yazan Tuğba Hatun, “Var Git Corona adlı şarkımız bir sosyal sorumluluk projesi” dedi. 

Şarkıdan elde edilecek gelirin “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” kampanyasına bağışlanacağını dile getiren HİS&HERS müzik sahibi yapımcı Selçuk Sal Küçük ve Tuğba Hatun, bu şarkının tanıtımını tüm dünya üzerinde yapacaklarını vurguladılar. Müzik dünyasına tekrar dönüş yapan Tuğba Hatun yeni şarkıların hazırlığına da başladı. Yapımcısı Selçuk Sel Küçükün nezdinde sahne showları için de hazırlanan Tuğba Hatun, çalışmalarını dans hocası Erhan Asan ile birlikte yapıyor… Dans çalışmalarında tedbiri elden bırakmayan ikili; sahne çalışmaları başladığında izleyicinin sahnede dünya çapında bir star bulacağını iddia ederken; maskeli dans çalışmalarını sürdürüyorlar….

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ