• ALMANYA’YA URIEL DAMGASI
    ALMANYA’YA URIEL DAMGASI
  • duqqan’DA SERDAR DOĞAN TİM RÜZGÂRI
    duqqan’DA SERDAR DOĞAN TİM RÜZGÂRI
  • Duqqan SAHNE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ
    Duqqan SAHNE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ
  • AMERİKALI TÜRKLERDEN DEV ORTAKLIK
    AMERİKALI TÜRKLERDEN DEV ORTAKLIK
  • CEYDA’DAN YENİ ŞARKI
    CEYDA’DAN YENİ ŞARKI
  • KİM TUTAR ESRA SÖNMEZER’İ
    KİM TUTAR ESRA SÖNMEZER’İ
  • ŞENER ŞEN’E BÜYÜK İLGİ
    ŞENER ŞEN’E BÜYÜK İLGİ
  • URIEL’DEN YENİ KLİP
    URIEL’DEN YENİ KLİP
  • OYUNCULUKTAN ŞARKICILIĞA:BENGÜ TOKSÖZ
    OYUNCULUKTAN ŞARKICILIĞA:BENGÜ TOKSÖZ
  • ŞEBNEM DEMİR’E BÜYÜK ONUR
    ŞEBNEM DEMİR’E BÜYÜK ONUR
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".
Bu kadarına da pes!
Bu kadarına da pes!

Kaynarca ilçesinde marketten aldıkları tavuğun...

TANSU SARI PERŞEMBE BOMBASI
TANSU SARI PERŞEMBE BOMBASI

Sürpriz gecesi….      ...

TANSU SARI YİNE KAZANDIRDI
TANSU SARI YİNE KAZANDIRDI

HABERVOLE Yazarı TANSU SARI; çarşamba...

ALMANYA’YA URIEL DAMGASI
ALMANYA’YA URIEL DAMGASI

Cover şarkılarıyla adından söz ettiren...

TANSU SARI SALI BOMBASI
TANSU SARI SALI BOMBASI

Beraberlikler gecesi….      ...

duqqan’DA SERDAR DOĞAN TİM RÜZGÂRI
duqqan’DA SERDAR DOĞAN TİM RÜZGÂRI

Geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü Duqqan’da sahne...

TANSU SARI PAZARTESİ BOMBASI
TANSU SARI PAZARTESİ BOMBASI

Nörrköping’e dikkat!!!      ...

TANSU SARI YİNE KAZANDIRDI
TANSU SARI YİNE KAZANDIRDI

HABERVOLE Yazarı TANSU SARI; pazar...

TANSU SARI CUMARTESİ BOMBASI
TANSU SARI CUMARTESİ BOMBASI

İlk yarıda ev sahipleri….  ...

Duqqan SAHNE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ
Duqqan SAHNE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ

Muhteşem mekan bayram konserleri serisinde...

AMERİKALI TÜRKLERDEN DEV ORTAKLIK
AMERİKALI TÜRKLERDEN DEV ORTAKLIK

Amerika’da yaşamını sürdüren Türkler her...

Bu kadarına da pes!
Bu kadarına da pes!

Kaynarca ilçesinde marketten aldıkları tavuğun...

Murat Deste’den Dev Adım
Murat Deste’den Dev Adım

Sağlıkta büyük transfer….. Ortadoğu Grup...

TANSU SARI ÇARŞAMBA KUPONLARI
TANSU SARI ÇARŞAMBA KUPONLARI

Zor bir gece olacak…  ...

GARİP PLAK’TAN MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ
GARİP PLAK’TAN MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ

Garip Plak çalışmalarına Ankara Oyun...

TANSU SARI CUMARTESİ KUPONLARI
TANSU SARI CUMARTESİ KUPONLARI

Zorlu bir futbol gecesi bizi...

HAKAN AYSEV’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ
HAKAN AYSEV’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ

Ünlü tenor Hakan Aysev; depremzedeleri...

İçişleri Bakanlığı’ndan yeni koronavirüs kısıtlamaları!
İçişleri Bakanlığı’ndan yeni koronavirüs kısıtlamaları!

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile...

""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""".
Facebook Like Box Kodunu Giriniz
ALTIN DEFNE ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI
ALTIN DEFNE ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI
Ansam Kültür Derneği tarafından, 16 – 22 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenen Antakya 8. Uluslararası Film Festivali´nin ‘Altındefne´ ödülleri Online düzenlenen törenle açıklandı. 54 ülkeden 430 filmin başvurduğu ve 62...
26 Ekim 2020 23:40
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır
""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""".

Ansam Kültür Derneği tarafından, 16 – 22 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenen Antakya 8. Uluslararası Film Festivali´nin ‘Altındefne´ ödülleri Online düzenlenen törenle açıklandı.

54 ülkeden 430 filmin başvurduğu ve 62 filmin yarıştığı açıklanan festivalin Jüri başkanı Cem Saçar, jüri üyeleriyle filmlerin puanlarını değerlendirerek nihai sonuçlara vardıklarını belirtti.

Festival direktörü Mehmet Oflazoğlu da finale kalmayı kendi içinde bir ödül olarak değerlendirerek, “Jüri üyeleri Adil ve objektif bir seçim yaparak ödülleri belirledi. Festivalimiz kendini yenileyerek yolculuğuna devam edecektir” dedi.

Festivalin jüri üyeleri şu isimlerden oluştu: Ana Jüri Başkanı Hollywood Türk Filmleri Festivali Yöneticisi Cem Saçar. Ajola Daja Yönetmen / Balkan´s Gate film festivali kurucusu, Talip Karamahmutoğlu Yönetmen, Dr. Erkan Turan Yönetmen / Fenerbahçe Üniversitesi Sinema Bölüm Başkanı, Akademisyen, Steve Johnson Yönetmen, Cem Bender Oyıncu, David Li Yönetmen,

Antakya 8. Uluslararası Film Festivali Uluslararası Uzunmetraj yarışması/ Narrative Feature
En iyi film: Rom An / 2020 / Mehmet Uzer, Oğuzhan Yıldız / 01:48:00 / Turkey

En iyi yönetmen: The Reluctant Crime / Arvind Pratp / 2020 / Arvind Pratp / 01:30:00 / India

En iyi senaryo: Song Of Love / Hu ShaoXing / 2020 / Peng Jun / 01:44:00 / China

En İyi Görüntü Yönetmeni: Song Of Love / 2020 / Peng Jun / 01:44:00 / China

En iyi Erkek oyuncu: Karınca / Halit Karaata / 2020 / Nazif Tunç / 01:56:00 / Turkey

En iyi yardımcı erkek oyuncu: The Reluctant Crime / Dharmendra Ahirvar / 2020 / Arvind Pratp / 01:30:00 / India

En İyi Kadın oyuncu: The Reluctant Crime / Rakhi Mansha / 2020 / Arvind Pratp / 01:30:00 / India

En iyi yardımcı Kadın oyuncu: Shibil / Monika Hristova / 2020 / Nikola Bozadzhiev / 01:55:13 / Bulgaria

En İyi Sanat Yönetmeni: Shibil / 2020 / Nikola Bozadzhiev / 01:55:13 / Bulgaria

En iyi müzik / Best Music

Karla / Mehdi Vojdani / 2020 / Ceyhan Kandemir / 01:03:00 / Turkey

En iyi kurgu: Karınca / Necdet Tok, Nazif Tunç / 2020 / Nazif Tunç / 01:56:00 / Turkey

Jüri özel ödülü: Kaanthi / 2020 / Asok. R. Nath / 01:32:00 / India

Antakya 8. Uluslararası Film Festivali Kısa film yarışması:

Kısa film Jüri Başkanlığı´nı Hakan Dikmen Akademisyen / (SETEM) Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği yönetim Kurulu üyesi Yapımcı. Doç. Dr. Hakan Alp Akademisyen / İstanbul Üniversitesi / Cerrahpaşa, Dr. Özlem Tuğçe Keleş Akademisyen,

Ulusal Kısa Kurmaca Film En iyi Film:Gökkuşağı (Rainbow) / 2019-12-12 / Kurmaca / Seçil Yeşildirek / 00:03:54 / Turkey

Juri özel ödülü: 62-84 Anlaşılmadı Merkez / 2020-03-09 / Kurmaca / Timuçin İpekusta / 00:15:00 / Turkey

Uluslararası Kısa Kurmaca Film En iyi Film: Mother / 2020-02-08 / Kurmaca / Val Jashari / 00:20:00 / Kosovo

Juri özel ödülü: Room 5 / 2020-02-10 / Kurmaca / Nihat Seven / 00:12:00 / United Kingdom

Uluslararası Kısa Animasyon Film En iyi Film: Crıss Cross / 2020-01-10 / Animation / Caroline Hamann, Fritz Penzlin / 00:07:30 / Almanya

Juri özel ödülü: The Chair / 2020-06-24 / Animation / Ronnie Cramer / 00:06:54 / United States

Uluslararası Kısa Deneysel Film En iyi Film: Displaced / 2019-12-15 / Experimental / Alex Mendez Giner / 00:13:40 / United States

Juri özel ödülü: Homosocıal Dancıng / 2019-02-26 / Experimental / Tsuyoshi Shojı / 00:11:00 / Not Specified

Antakya 8. Uluslararası Film Festivali Belgesel Film Yarışması Jüri Başkanı Kürşat Kızbaz Yönetmen, Kevin Schmutzler Yönetmen, Reza Siami Yönetmen.

Ulusal Belgesel Yarışması En iyi Film: Kuyudaki Taş (The Stone in the Well) / 2020 / Belgesel / Gökçin Dokumacı / 01:17:39

Juri özel ödülü: Oyuncakçı Saklı Yadigarlar (The Toymaker Hidden Heirloom) / 2020 / Belgesel / Yağmur Kartal / 00:45:00

Uluslararası Belgesel Yarışması En iyi Film: 1944. Deportation / 2020 / Belgesel / Fatima Osman, Yunus Pasha / 01:02:06 / Ukraine

Juri özel ödülü: Akicita: The Battle Of Standing Rock / 2020 / Belgesel / Cody Lucich / 02:02:00 / United States


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa