Habervole
En Çok İzlenen Videolar
Habervole
ORDULULAR PİKNİKTE BULUŞTU

Ordu Aybastı Hisarcık Köyü Derneğinin Kocaeli Kartepe’de 17. Geleneksel olarak düzenlediği piknik festivaline yüzlerce aile bir araya gelerek doyasıya eylendi.

Dernek Başkanı Ahmet Toru ve Yönetiminin organize ettiği Piknik festivaline, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Ordu Milletvekili Seyit Torun, AK Parti İstanbul Milletvekili  Türkiye-Kuveyt Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı  TBMM Çevre Komisyonu Üyesi  İmam Hatipli Peyzaj Mimarı Eyüp Özsoy, AK Parti Ordu Milletvekili, TBMM Grup Yönetim Kurulu Üyesi, KEİPA Kültür Komisyonu Başkanı, KİT Komisyonu Üyesi  Metin Gündoğdu  , İstanbul Ordulular Federasyon Başkanı Sabri Çelebi ,Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU  ve Başkan yardımcıları, birçok STK temsilcileri ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra binlerce Ordulu vatandaş katıldı.

Yerel ve ulusal sanatçıların birbirinden güzel eserleriyle renk kattığı piknik festivalinde, başta Ordu olmak üzere Karadeniz’e has olan kültür yemekleri gelen misafirlere ikram edildi.

Sağlık Ekipleri’nin de hazır bulunduğu festivalde, Kızılay ekibi ve yönetimi vatandaşa lokma tatlısı ikram etti.

Geleneksel olarak düzenlenen Piknik festivalinde Katılımcılara hitap eden Ordu Aybastı Hisarcık Köyü Denek Başkanı Ahmet Toru, katılımlarından dolayı Kocaeli valisi Sayın Seddar Yavuz’a Milletvekillerine,  Belediye Başkanları ve yardımcılarına STK üyelerine ve tüm Ordulu hemşerilerine teşekkür ederek, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren böylesi programların artarak devam edeceğini ifade etti.Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa
Habervole