• ALMANYA’YA URIEL DAMGASI
  ALMANYA’YA URIEL DAMGASI
 • duqqan’DA SERDAR DOĞAN TİM RÜZGÂRI
  duqqan’DA SERDAR DOĞAN TİM RÜZGÂRI
 • Duqqan SAHNE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ
  Duqqan SAHNE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ
 • AMERİKALI TÜRKLERDEN DEV ORTAKLIK
  AMERİKALI TÜRKLERDEN DEV ORTAKLIK
 • CEYDA’DAN YENİ ŞARKI
  CEYDA’DAN YENİ ŞARKI
 • KİM TUTAR ESRA SÖNMEZER’İ
  KİM TUTAR ESRA SÖNMEZER’İ
 • ŞENER ŞEN’E BÜYÜK İLGİ
  ŞENER ŞEN’E BÜYÜK İLGİ
 • URIEL’DEN YENİ KLİP
  URIEL’DEN YENİ KLİP
 • OYUNCULUKTAN ŞARKICILIĞA:BENGÜ TOKSÖZ
  OYUNCULUKTAN ŞARKICILIĞA:BENGÜ TOKSÖZ
 • ŞEBNEM DEMİR’E BÜYÜK ONUR
  ŞEBNEM DEMİR’E BÜYÜK ONUR
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".
Bu kadarına da pes!
Bu kadarına da pes!

Kaynarca ilçesinde marketten aldıkları tavuğun...

TANSU SARI PERŞEMBE BOMBASI
TANSU SARI PERŞEMBE BOMBASI

Sürpriz gecesi….      ...

TANSU SARI YİNE KAZANDIRDI
TANSU SARI YİNE KAZANDIRDI

HABERVOLE Yazarı TANSU SARI; çarşamba...

ALMANYA’YA URIEL DAMGASI
ALMANYA’YA URIEL DAMGASI

Cover şarkılarıyla adından söz ettiren...

TANSU SARI SALI BOMBASI
TANSU SARI SALI BOMBASI

Beraberlikler gecesi….      ...

duqqan’DA SERDAR DOĞAN TİM RÜZGÂRI
duqqan’DA SERDAR DOĞAN TİM RÜZGÂRI

Geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü Duqqan’da sahne...

TANSU SARI PAZARTESİ BOMBASI
TANSU SARI PAZARTESİ BOMBASI

Nörrköping’e dikkat!!!      ...

TANSU SARI YİNE KAZANDIRDI
TANSU SARI YİNE KAZANDIRDI

HABERVOLE Yazarı TANSU SARI; pazar...

TANSU SARI CUMARTESİ BOMBASI
TANSU SARI CUMARTESİ BOMBASI

İlk yarıda ev sahipleri….  ...

Duqqan SAHNE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ
Duqqan SAHNE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ

Muhteşem mekan bayram konserleri serisinde...

AMERİKALI TÜRKLERDEN DEV ORTAKLIK
AMERİKALI TÜRKLERDEN DEV ORTAKLIK

Amerika’da yaşamını sürdüren Türkler her...

Bu kadarına da pes!
Bu kadarına da pes!

Kaynarca ilçesinde marketten aldıkları tavuğun...

Murat Deste’den Dev Adım
Murat Deste’den Dev Adım

Sağlıkta büyük transfer….. Ortadoğu Grup...

TANSU SARI ÇARŞAMBA KUPONLARI
TANSU SARI ÇARŞAMBA KUPONLARI

Zor bir gece olacak…  ...

GARİP PLAK’TAN MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ
GARİP PLAK’TAN MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ

Garip Plak çalışmalarına Ankara Oyun...

TANSU SARI CUMARTESİ KUPONLARI
TANSU SARI CUMARTESİ KUPONLARI

Zorlu bir futbol gecesi bizi...

HAKAN AYSEV’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ
HAKAN AYSEV’DEN ANLAMLI DAVRANIŞ

Ünlü tenor Hakan Aysev; depremzedeleri...

İçişleri Bakanlığı’ndan yeni koronavirüs kısıtlamaları!
İçişleri Bakanlığı’ndan yeni koronavirüs kısıtlamaları!

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile...

""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""".
Facebook Like Box Kodunu Giriniz
Wilo sanal fuar standı ile sektöründe bir ilke imza attı
Wilo sanal fuar standı ile sektöründe bir ilke imza attı
148 yıllık pompa üreticisi Wilo, pandemi sürecinde müşterileri ve iş ortaklarıyla iletişimde kalmak üzere geliştirdiği dijital çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Dünyanın önde gelen Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Yönetimi...
13 Mayıs 2020 00:33
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır
""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""".

148 yıllık pompa üreticisi Wilo, pandemi sürecinde müşterileri ve iş ortaklarıyla iletişimde kalmak üzere geliştirdiği dijital çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Dünyanın önde gelen Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Yönetimi Fuarı olan IFAT 2020’nin dünyayı etkisini altına alan koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilmesi üzerine fuar için hazırladığı standı dijitale taşıyan Wilo, pompa ve pompa sistemleri sektöründe bir ilke daha imza atmış oldu. “Daha iyi bir iklim için yeşil çözümler” konseptiyle hayata geçirdiği sanal fuar standında sürdürülebilir bir dünya için geliştirdiği yeşil çözümleri kullanıcıları ile buluşturan Wilo, satış öncesi için hazırladığı Wilo Yapı Bilgi Modellemesi (Building Information Modelling-BIM) ve servis hizmetlerine özel olarak tasarladığı mobil ve dijital çözümü Wilo-Live Assistant projeleriyle de dikkat çekiyor.

Binalarda, endüstride ve altyapı uygulamalarında bulunan ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerinin yanı sıra su temini ve atık su uygulamalarında da kullanılan pompa sistemlerinin öncü markası Wilo, iki yılda bir Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen ve çevre teknolojilerinin nabzını tutan IFAT 2020 Fuarı’nın iptal edilmesi nedeniyle fuar için hazırladığı standını dijital ortama taşıdı. Pompa sistemleri sektöründe yenilikçi bir alternatif olarak dikkat çeken sanal standında müşteri ilişkileri ve etkileşime öncelik veren Wilo, bulunulan her ortamdan standı gezme imkanı sunarken standı ziyaret edenlerin sunumlar, animasyonlar ve referans videolar yardımıyla detaylı bilgi edinmelerini de sağlıyor.

Daha iyi bir iklim için yeşil çözümler

İleri teknolojisi ile dünya kaynaklarını korumaya katkıda bulunan pompa üreticisi Wilo, “Daha iyi bir iklim için yeşil çözümler” konseptiyle hayata geçirdiği ve sektöründe bir ilk olma özelliğine sahip sanal standı ile bir kez daha kendisini sektörünün yenilik lideri ve dijital öncüsü olarak konumlandırıyor. Geliştirdiği “Sürdürülebilirlik Stratejisi” ışığında tasarladığı yeni nesil ürün ve çözümleriyle enerji verimliliği sağlarken iklim değişikliğinin yavaşlamasına da yardımcı olmayı hedefleyen Wilo’nun sanal standında; markanın akıllı ürün ve çözümleri, COemisyonları ve hammadde tüketim tasarrufu ile iklim dostu su yönetimi konuları temel taşları oluşturuyor. Bu doğrultuda Wilo’nun sanal fuar standında öne çıkan ürünler arasında; Nexos yapay zeka teknolojisine sahip akıllı atık su pompası Wilo-Rexa SOLID Q, sınıfının en iyisi olan yüksek verimli pompa serisi Wilo-Actun ZETOS, yüksek hacimli akış ve maksimum enerji verimliliği sağlayan yeni ayrılabilir gövdeli Wilo-Atmos TERA-SCH yer alıyor.

Archive number: WILO416211

Satış öncesi ve satış sonrasında yenilikçi dijital çözümler

İnsanlar, ürünler, hizmetler ve çözümler arasında akıllı ağ bağlantıları oluşturarak dijitalleşmeden maksimum seviyede yararlanan Wilo, satış öncesi ve satış sonrasında sunduğu dijital hizmetlerle de kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Satış öncesi için geliştirilen ve inşaat sektörüne yönelik önemli bir planlama yöntemi olan Wilo Yapı Bilgi Modellemesi (Building Information Modelling-BIM), bir inşaattaki fiziksel ve fonksiyonel özellikleri yansıtarak dijital ortamdaki sanal gösterimlerin oluşturulması ve yönetilmesi için kullanılıyor. Tüm iş ortakları ve müşterilerin kullanımı için geliştirilen Wilo Yapı Bilgi Modellemesi uygulaması; optimize CAD geometrileri, bilgiye kolay erişim sayesinde daha yüksek verimlilik, güncel verilerle hata önleme, daha hızlı çalışma süreçleri ve daha düşük yapı süreleri ile maliyetlerin azaltılması konularında kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Şirket, satış sonrası için hayata geçirdiği ve servis hizmetlerine özel olarak hazırladığı mobil ve dijital çözüm olan Wilo-Live Assistant ile de müşterilerine kesintisiz destek sunuyor. Bu sayede Wilo müşterileri, pompa ve pompa sistemleri hakkında tüm soru ve sorunları için bulundukları noktadan kolaylıkla servis hizmetlerine ulaşarak canlı ve gerçek zamanlı video iletişimi ile destek alabiliyor.

Pompa sistemleri sektöründe hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümler ve yenilikçi deneyimler sunan Wilo’nun, “Daha iyi bir iklim için yeşil çözümler” konseptiyle hayata geçirilen sanal standını aşağıdaki linke tıklayarak ziyaret etmek mümkün.

Sanal stand ziyareti için tıklayınız

https://wilo.com/tr/tr/%C3%87%C3%B6z%C3%BCmler/Segmentler-i%C3%A7in-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCmler/Su-y%C3%B6netimi-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCmleri/IFAT-2020/

Wilo Hakkında

Pompa sistemleri sektörünün öncü markası Wilo, binalarda, endüstride ve altyapı uygulamalarında bulunan ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerinin yanı sıra su temini ve atık su uygulamalarında da kullanılıyor. Temelleri 1872 yılına dayanan Almanya-Dortmund merkezli Wilo, 1928’de dünyanın ilk sirkülasyon pompasını üreterek yerelden global oyunculuğa adım attı. Yaklaşık 150 yıldır pompa ve pompa sistemleri sunan marka, bugün 10 bine yakın ürün gamı ile enerji kaynaklarının akıllı ve verimli kullanıldığı bir dünya için çözümler sunuyor. 70’in üzerinde ülkede üretim ve dağıtım şirketi, 16 üretim tesisi ve 7 bin 800 çalışanı ile yaklaşık 1,5 milyar Euro ciroya sahip olan Wilo; insanlar, ürünler, hizmetler, fabrikalar ve makineler arasında akıllı ağ bağlantıları oluşturarak akıllı çözümleri hayata geçirmek için dijitalleşmeden etkin şekilde yararlanıyor. Wilo’nun dijitalleşme stratejilerinin en belirgin örnekleri arasında Almanya’nın Dortmund şehrindeki merkezini ‘Akıllı Fabrika’ kimliği ile yeniden şekillendirmesi yer alıyor. 300 milyon Euro’luk yatırımla dijital bir üretim tesisi olarak hayata geçirilen ve 2020’de faaliyete geçmesi planlanan Dortmund fabrikası, Wilo tarihindeki en büyük yatırım olarak dikkat çekiyor. Tarihinde pek çok parlak kilometre taşı bulunan Wilo, dünyanın ilk akıllı pompası olan Stratos MAXO’yu geliştirerek dijitalleşme alanında bir ‘ilk’e daha imza attı. Ürünlerin ötesinde sunduğu çözümler, süreçler ve iş modellerinde de dijitalleşen Wilo, teknoloji odaklı bir şirket olarak Endüstri 5.0 ekonomisine hazırlanıyor. Uzun vadeli stratejisinin bir parçası olarak önümüzdeki yıllarda dünyaya hızla yön verecek altı küresel mega trend tanımlayan Wilo; globalleşme, akıllı şehirler, enerji sorunu, iklim değişikliği, kuraklık ve dijital dönüşüm olarak belirlediği mega trendlere karşı nasıl bir çözüm geliştirebileceği üzerinde çalışmalar yapıyor. Suya ve geleceğe yön verme hedefi doğrultusunda yol alan Wilo’nun, yüksek teknolojisi ve köklü geçmişiyle değer kattığı ülkelerin başında Türkiye geliyor. Pazara girdiği 1992 yılından sonra hızlı bir şekilde büyüyen Wilo’nun Türkiye operasyonu, 1997’de markanın dünyadaki malzeme temin merkezlerinden biri olarak tescil edildi. Her yıl başarı grafiğini yükselten Wilo Türkiye, 35 bayisi, 90’a yakın merkez çalışanı ve ürün gamı özelinde uzmanlaşmış servis kadrosu ile Türkiye çapında yaklaşık 1000 kişilik bir ekip olarak hizmet veriyor. Wilo Türkiye, sektörün Avrupa’daki LEED Gold Sertifikası’na sahip ilk yeşil binasında faaliyet gösteriyor.

www.wilo.com/tr/tr/

www.instagram.com/wiloturkiye/

www.facebook.com/wiloturkey/

www.twitter.com/WiloTurkiye

www.youtube.com/channel/UCdXbZbWaan-zu2dlSZpRJxQ


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa